Reference

Všech našich stávajích klientů si velmi vážíme a ještě víc si ceníme pozitivních referencí, které nám zasílají. Několik z referencí naleznete níže. Dále spolupracujeme s dalšími CA a CK, pro které zajišťujeme zejména komplikované letenky.

 

Orli Znojmo

orliZařizování letenek pro zahraniční hokejisty hokejového klubu Orli Znojmo (a jejich psy.) „Na základě několikaleté spolupráce s naším klubem můžeme CA Brabec doporučit jako velmi spolehlivého partnera. Za zmínku stojí zejména osobní přístup, pomoc při řešení všech vzniklých situací a vysoce profesionální jednání.“ Petr Veselý – Club Manager

Wild company

wildKompletní zařízení dopravy zaměstnanců WILD company do Gabonu i zpět.  “Velká spokojenost! V rámci podnikání oceňuji hlavně snahu případné problémy řešit a ne je vytvářet. CA Brabec vřele doporučuji.“ Ing. Ondrej Wild, MBA (Wild company s.r.o.)
.

Silvini, s.r.o.

silvini„Děkuji Vám za Vaší dosavadní spolupráci! Velmi si vážím Vašeho osobního přístupu k mým ne vždy standardním požadavků, které často přicházejí na poslední chvíli!“ Martin Kudrna – Export manager

MARPOSS, s.r.o.

logo_marpossVyřizovaní multi-segmentových open-jaw letenek na služební cesty. „Jsme opravu velmi spokojeni s Vašimi službami.“ Lída Chalupská Marposs s.r.o. je součástí celosvětové skupiny společností Marposs, která zahájila svou činnost v roce 1952. Zakladatelem byl Mario Possati v Bologni.

M Adventures

Dlouhodobá spolupráce v prodeji letenek z Prahy do Indonésie, ale i v opačném směru z Indonésie do Prahy. M-Adventures nabízí zprostředkování setkání s jinou kulturou, unikátními zkušenostmi a zážitky, které otevírají nové obzory a obohacují životní cesty.

MINIB

Vzhledem k tomu, že exportujeme do zemí po celém světě, tak si velice si vážíme úzké a dlouhodobé spolupráce s CA Brabec v oblasti zajišťování dopravy, zejména pak osobního a profesionálního přístupu a rychlého řešení našich všech, i nestandardních, požadavků. Tuto CA můžeme s klidným srdcem vřele doporučit!“ Ing. Jan Baudyš, MBA (Vedoucí Oddělení zahraničního obchodu spol. MINIB a.s. – předního českého výrobce topných těles/konvektorů).